| anonim_4396 a întrebat:

happy...Am o intrebare...nu stiu poate pare penibila dar incerc
Nu stiu ce sa fac, sa imi las parul sa creasca (eu il am scurt / sunt fata )
Nu m-am mai tuns din mai, dar ma enerveaza la spate, mai ales ca e si caldura asta afara
Multe persoane mi-au spus sa imi las parul lung
Eu pana acum am avut numai parul scurt
Voi ce sfaturi imi dati
Cel mai bun raspuns []fundita[] happy

Răspuns Câştigător
| Dya_2387 a răspuns:

Eu iti recomand sa ti-l lasi lung pentru ca ti-l poti aranja in mai multe feluri si il poti prinde cand e cald. funda(te rog [-o

6 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai si eu zic sa-ti lasi parul lung. daca iti este cald poti sa-l prinzi in coc.

| BlueBird a răspuns:

Pentru fete podoaba capilara e un lucru important. Eu spun sa ti'l lasi lung happy!

| LiveYourLife a răspuns:

Pai lasa-l cum simti tu ca este mai okwinking
daca acum il ai mai lung.prinde-l ca sa nu-ti fie asa de caldwinking

| Dedutza_7061 a răspuns:

Nu merita sa te deranjeze doar pentru ca altii spun ca ti-ar sta bine cu parul lung.winking
Eu cred ca ti-ar sta bine si cu parul scurt si... ar fi ceva diferit de celelalte fete.
Acum faci cum vrei laughing
Dar daca vrei sa il lasi lung prinde-l intr-un coc la spate sa nu te mai deranjeze :d

| BananaSuparata a răspuns:

Depinde, daca ai pana la umeri sau lung.lung pana la spate arata urat deci pe timp de vara poarta par pana la umeri in scari... ceva frumos si elegant...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am parul scurt acum, numai la spate e un mic mare...dar ma deranjeaza din cauza calduri