| RoGaming a întrebat:

Sunt la facultate si am o problemuta. Am vazut o fata care imi place foarte mult la aspectul fizic care a participat si la miss(nu a castigat dar nu conteaza). Nu e in serie cu mine, dar intr-o zi ne-am intalnit la secretariat printr-o prietena comuna, eu am vazut ca e cu ea si o mai vazusem prin facultate la un curs comun(de la care ea s-a mutat dupa prima saptamana) dar nu puteam sa intru in vorba pur si simplu, asa ca am profitat de ocazie. Eu mai eram cu un prieten si asteptam la coada, am inceput sa vorbim toti 4 si ea cand intreba ceva, ne intreba pe amandoi, ba chiar ne-a spus si de o petrecere de 8 martie care in final nu s-a mai tinut. Am gasit-o mai apoi pe Facebook si i-am dat add. I-am dat un mesaj la o ora cam tarzie salutand-o, nu mi-a raspuns decat a doua zi spunandu-mi ca atunci dormea. Am vorbit putin in ziua de dupa (8 martie), dar cum eram amandoi la cursuri, dadeam un mesaj la o ora sau in pauza. Ideea e ca i-am spus la multi ani de ziua femeii si i-am spus ca vreau sa-i dau o floare si sa imi spuna unde ne vedem, la care ea a raspuns tarziu si pana la urma i-am zis ca o sa-i dau floarea astazi dupa ore pentru ca mi-a zis ca vineri avem amandoi acelasi program. Eu trebuia sa ajung la gara la cateva ore dupa terminarea cursurilor, ea stia asta. Am vazut ca nu mi-a scris nimic si i-am spus ca mai am putin timp pana trebuie sa plec. Nu mi-a dat nici seen pana acum si intamplarea a facut sa merg la gara cu prietena ei( cea cu care a venit la secretariat) si sa trecem fix pe langa ea cand iesea de la casa de bilete. Nu a trebuit decat sa ma uit cu coada ochiului sa-mi dau seama ca ea e( sa va dati seama cat de mult imi place), nu am privit-o direct si nu stiu daca si ea ne-a vazut, dar daca a vazut, ea de ce nu s-a oprit macar sa stea de vorba cu prietena ei, daca nu cu mine? Acum sunt in tren si ma gandesc daca sa mai continui sau nu, dar tind spre a doua varianta. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat