| mykids a întrebat:

Buna tuturor,am o problema cu, cardul de memorie de la telefon cand in bag in calculator si incerc sa pun muzica pe el imi spune ca e sub protectie cu toate ca nu e blocat...aa si asa imi zice si cu alte carduri are calculatorul o problema PS windows xp

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti adaptor din ala si o porcarie de o conectezi la calculator, da de la adaptor un butonel in sus parca, si o sa-ti mearga. In rest nu stiu.

| mykids explică (pentru anonim_4396):

Am incercat tot nu mergesad