| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.am o problema daca stiti va rog sa-mi dati ce sfaturi credeti voi:prietenele mele imi spun ca un baiat ma simpatizeazabig grinacel baiat este prieten cu baiatul care-mi placelove struck.si ele nu vor sa-mi spuna cine i baiatu ala' ca zic sa-mi dau singura seama:s...cum pot sa-mi dau seama cine i? Oare baiatu care ma place sufera ca ma uit tot la prietenu lui? Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Esti fata sau baiat ca nu inteleg deloc ce legatura are prietena lui cu tine dc sa sufere nu pricep nimic.

| Xgirl a răspuns:

Satzi explic eu deci emgirl are niste prietene(respectiv si jo)si lu emgirl ii place de un baiat.prietenu baiatului respectiv o place pe emgirl, dar emgirl nusi da seama cine e baiatu care o place pentru ca ea(fraierah sorry em)se uitah doar la baiatul pe care il place iar noi prietenele ei am zis ca nu-i zicem cinei baiatu care o place ca trebuie sasi dea ea singura seamha...big grin acum intzeleghi?