| Gipsy a întrebat:

Buna!

Mie imi place de un baiat.Azi am fost in parc cu el si cu anca 3 prietene.Cred ca sentimentu` e reciproc.Si cum ziceam, am fost in parc si acolo tot ne uitam unul la altul.Are niste ochi superbi, albastri spre verde si tenul inchis. Dar cand ma uit la el paraca simt niste furnicaturi in corp.Si cand ne duceam sa ne asezam pe o banca ma atingea pe mana, am observat, dar nu m`am uitat la el.
Dar tot in seara asta a mai facut el ceva si m`am suparat.Si dupa aia s`a pus pe o banca pe care sa il vad si m`am uitat la el si m`a bufnit rasul, fara motiv.Si cand sa plecam a ramas mai in spate si zicea, cantand "Ma atrage fata`n negru"! Si cand am ajuns in fata blocului a intrebat un prieten de`a lui daca sunt frumoasa si prietenu` lui a zis ca merge de`o tura.Nu am bagat de seama ci am bagat de seama faptul ca si de prietena mea a intrebat si a raspuns ca nu e frumoasa, e uratalaughing. Si sincer imi pare bine pentru ca pe acel baiat si prietena mea il place, si mereu cand are ocazia ma face geloasa. Da azi in parc baiatu` s`a purtat supe frumos cu mine in parc. Dar el a zis ca ne simpatizeaza pe amn2.Si cand o alta prietena de`a mea l-a intrebat daca ma place a zis ca nu.si de "prietena" mea la fel. Oare i`a fost rusine sa-i spuna prieteni mele?
Si Cand ne uitam unu` la ne uitam fix, si eu cedez, si imi vine sa rad... Dupaia a ras si el. Da acum pe la 9 si jumate, cand s`a intunecat s`a asezat langa o alta fata si s`a facut ca`i cere ceva unei dusmance de`a mele si ii pune mana pe picior prietenei mele.Si dupa aia "dusmanca" mea o ea si pe prietena mea si pe baiatu` respectiv si inca un baiat si pleaca sa se plimbestraight face

Ce parere aveti?
Credeti ca e serios sau doar o bataie de joc?:S

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Cred ca i s-a urcat la cap ceva ce nu e adevarat: ca e mare zeu si ca toate in venereaza.
Ai grija cu genul acesta de baieti, oricand te poti indragosti de unul si cand iti e lumea mai draga iti "da cu ceva in cap" si iti naruie toate visele.
E bataie de joc sigur.

| AdY a răspuns:

O bataie de joc serioasa

| Katherine † Pierce a răspuns:

Pai sunt de parere ca baiatu' asta e cam "gagicar" [scuze laughing ] dar si neserios straight face daca chiar te placea nu mai facea gesturi din astea "intamplatoare", mai ales de fata cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi bate joc de tine asa ceva nu se face daca ii placea de tine nu ii punea mana pe bulanele la alta in ziua de azi oricine inseala nu mai crede in niciun baiat toata lumea minte si fetele la fel sunt mai bine stai singurica cu prietenele tale si vezi ca e mai bine asa