| Bubulinaazz a întrebat:

Buna tuturor. happy Am o problema mai dificila. Sunt la scoala in Italia, si sunt in custodia mamei, parintii sunt divortati. Eu vreau sa merg inapoi la scoala in Romania, insa mama nu vrea sa imi dea actele de la scoala sad Daca merg in Romania la scoala fara acte, oare o sa pot sa continui studiile in aceeasi clasa? straight face

Răspuns Câştigător
| Skins97 a răspuns:

Asta este posibil, eu am fost in aceeas situatie doar ca in loc de Italia a fost Germania, dar eu am avut acte si amam intors in aceeas clasa...acum fara...thinking