| DedeeAndreea a întrebat:

Bună tuturor.Am şi eu o întrebare:
Ce părere aveţi despre Justin Bieber? Vă place muzica lui? Dacă da, care este melodia voastră preferată cântată de el?
Aştept răspunsuri rapid şi dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu am nimic cu JB... Arata bine, canta bine. Nu inteleg ce au toti cu el. Nu sunt o fana JB. Nu-mi plac melodiile lui, dar are o voce buna.
*-*

11 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Nu nu si nu, nu imi place nici muzica lui nici de el nimic.Este o cherlaiala ambulanta care se crede Mj nu are nici un fel de voce, oboseste pe scena, nu merita sa fie cantaret, nu il suport, scuze asta e doar parerea mea.

| TheAce a răspuns:

Muzica? Sa nu exageram totusihappy.

| cristiiiiiii a răspuns:

Mie unu de el ca persoana nu imi place...imi este foarte antipatic pe cand are o melodie ''Baby'' care mi se pare chiar frumoasa. In rest nu il prea agreez laughing

| RoOByY a răspuns:

Ma sa fiu sincer nu prea imi place de el dar imi place noua melodie cantata de el... Santa clous is coming to town

| Deliiiia a răspuns:

Eu nu il ascult, dar nici nu sunt de acord cu atitudinea celor carora nu agreaza muzica lui.

| Zatharra a răspuns:

Nu prea.Peace!

| Resurrection a răspuns:

Fara suparare daca esti fana dar eu schimb in secunda 2 de la piesele lui, efectiv nu imi place cum canta.winking

| Numero1 a răspuns:

Oricat m-as straduii nu gasesc nimic bun la el dar asta e parerea mea poti sa n-o iei in considerare.

| DedeeAndreea explică:

Ce pacat..Nu am cui sa dau funda...Niciunuia dintre voi nu ii place sad

| Nayuky a răspuns:

Eu sunt indiferenta desi tot ziceam ca nu imi place, sincer a avut si un mare ghinion ca lumea l-a etichetat asa de la inceput..desigur ca nu stiu daca a existat un motiv sau nu dar asta e parerea mea

| JustMe6378962 a răspuns:

Mie nu imi prea place de el, dar singura melodie care imi place (a lui, normal) este: As long as you love me.Si atat.