| emilyshaki a întrebat:

Ce parere aveti despre Shakira?
Daca va place de ea, care e melodia voastră preferată cântată de ea?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E o cântăreață bună, dar eu sincer nu-i ascult melodiile.

| J0B0MAT a răspuns:

Îmi place mult de ea.Îmi plac cam toate melodiile, mi-e greu să aleg.

| deeeaqq a răspuns:

Părere bună, îmi place de ea.
https://www.youtube.com/watch?v=7-7knsP2n5w

| Sociopat a răspuns:

Nu-mi place si nici nu inteleg ce-i asa sexy la ea. E schiloada.

| UnBroken2016 a răspuns:

Beautiful Liar, Loca.

| Cameliapantiru a răspuns:

Imi place, are voce frumoasa, dar nu e, totusi, una dintre cantaretele mele preferate. Si nu am nicio melodie preferata a ei, o ascult ocaional, si toate melodiile ei imi plac cam la fel de mult, nu m-am ''indragostit'' de una anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rabiosa, She Wolf.