| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!

Am si eu o intrebare: Cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma place? happy Acord Funda celui mai inteligent raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| RsDeea a răspuns:

Poti sa iti dai seama daca un baiat te place:
a)Te evita
b)Se balbaie, amuteste sau se poarta ca un neidemanatic in fata ta
c)Se poarte foarte diferit si frumos cu tine
Dar depinde de firea fiecaruia, deoarece toata lumea isi exprima sentimentul in alt fel.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Un baiat te place cand incearca sa te impresioneze, cand se da,, mare si tare,, in fata ta...bine asa fac baietii pe care ii cunosc eu

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cu siguranta nu se uiata in ochi tai eu cand plac o fat tot ma misc si clipes

| Mady_1319 a răspuns:

Ii pui pistolul la tampla, si apoi il intrebi daca te place sau nu!?-in functie de raspuns, apesi pe tragaci(glumeam) laughing

deci:
-te priveste intens
-este mereu in preajma ta
-se fastaceste cand vorbeste cu tine
-zambeste si rade mult(uneori fara sa isi dea seama)

astea sunt cateva, la unii baietii coincid la altii nu...de aceea trebuie sa ne dai situatia exacta, sa stim ce sa-ti raspundem.

| imortal a răspuns:

Ma plashi maica? si vezi cum reactioneaza, de restul nu raspundbig grin