| DeeaCrissTina a întrebat:

:* Cum iti dai seama cand un baiat place o fata sau cand o fata place un un baiat? Dau funda celui mai bun raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| DeeDee01 a răspuns:

Pai de obicei, daca cu adevarat se plac nu isi vorbesc dar nu in toate cazurile depinde de temperament...Cand el/ea se uita la tine aproape mereu, iar cand intorci privirea se uita in alta parte, e cel mai frumos sentiment love struck! Sper ca te-am ajutatwinking zic asta ptc asa mi-s-a intamplat si mie si mai multor prieteni.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt diverse moduri prin care poti ca concepi asta.
De exemplu limbajul non-verbal spune tot...
De multe ori fata priveste baiatul in ochi, dar nu insistent.Aucum nu te baza pe asta, aparentele mai pot insela uneori! Un baiat care nu este emotiv incerca sa se bage in seama cu fata care'i place, face glume, o alinta etc.

| Hieer a răspuns:

Dupa gesturile pe care le face, se baga in seamalaughing afara sa il bage nimeni. Te intreaba ''ce faci'' chiar daca nu va cunoasteti.

Sper ca te-am ajutat!

| IncorrectUsername a răspuns:

Pai...
1.Te baga in seama
2.Radeti impreuna
3.Te invita in oras(in cazul daca e baiat)
4.Iti face complimente
5. Flirteaza cu tine etc...

| FCBayernMunchen a răspuns:

Aaaaaaa?!?!?!? de obicei cand se cearta asa e si in clasa la mine doi se certau anul trecut iar acu sunt impreuna