| UnNume33 a întrebat:

Buna!
Cum iti dai seama ca un baiat te place?
Celui mai bun raspuns ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

In principiu din comportament! dar daca crezi ca te place si tie iti place de el intreaba-l! iar daca vrei neaparat intreabati colegele mai apropiate sa vezi daca si ele cred ca te place! poate va potriviti cine stie! si sa stii ca sinceritatea e cea mai buna alegere.

6 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Fii atenta la felul in care se uita la tine... ar trebui sa intelegi asta din privirewinking!

| h3r a răspuns:

Tu cu siguranță n-ai cum să-ți dai seama, chit că te place sau nu. Dacă nu-i băiatul din capul tău ( că altceva nu ai mai important ), atunci este egal cu 0 atenția lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te priveşte într-un anumit fel, îţi zâmbeşte mai altfel, se emoţionează când te vede, îţi face complimente, te respectă.
Te pup!

| MihaiGe a răspuns:

Pai...un baiat incearca sa se dea pe langa tine, te baga in seama, iti face ochi dulci ...etc.
Succes!

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Mai bine il intrebi (stiu ca te ai gandit deja la asta, dar e cea mai buna solutie). Poate sa fie timid si sa nu schiteze nici macar un sunethappy Funda?