| MariaIoana15 a întrebat:

Am și eu o intrebare. I-am dat cerere cuiva pe Facebook și i-am dat și "add pe messenger", iar acel cineva mi-a acceptat doar cererea pe messenger, nu și cea de pe Facebook. Întrebarea este dacă acel cineva îmi poate vedea story-urile, sau pozele pe care le pun dacă nu mi-a acceptat cererea decât pe messenger.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stories cred ca poate, postarile daca sunt setate pentru prieteni nu poate.

| MariaIoana15 explică (pentru Adry05):

Postările mele sunt publice

| Adry05 a răspuns (pentru MariaIoana15):

Atunci le vede oricine intra pe profil chiar daca il ai pe messenger sau nu

| Donsavas a răspuns:

Nu,dacă ai profilul privat.