| DedeeAndreea a întrebat:

Am si eu o intrebare:La ce varsta ar fi cel mai recomandat sa am un iubit? Vreau raspunsuri rapid.Dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Cred că după 17 ani e cel mai ok pentru că nu trebuie să ai de mică. Dacă acum la câţi ani ai tu ai iubit... după 20 de ani ce mai ai? :d Nu cred că înţelegi, dar ţi-am dat un sfat. Pa-pa.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Omul care stie ce vrea de la viata asteapta pana cand e sigur ca si-a gasit persoana potrivita iar cei care zic ca vreau sa isi traiasca viata schimband parteneri/e sunt disperati/e dupa sex si mai ales isi strica imaginea indiferent daca a avut cateva relatii de lunga durata (el/ea).

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

6-7 ani...

| DedeeAndreea explică:

Vreau ca toata lumea sa stie:Am 13 ani si 11 luni, peste o luna fac 14.Multumesc pentru raspunsuri, mai astept si altele.

| JustMe6378962 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

La multi ani! (cu intarziere)

| DariusAndi a răspuns:

Poti avea prieten dupa 17 ani sau mai devreme, dar nu te grabi cu nunta.

| deadeutsa a răspuns:

Pai...majoritatea sugereaza de la 15 ani in sus. Dar sunt si care au de la 10-11 aniwinking

| bumii a răspuns:

Parerea mea este ca pe la 16-17 ani ar fi ok.dar depinde si de tine cat de mult iti doresti asta ..pt ca un iubit necesita atentie, din mai multe puncte de vederebig grin

| alynaelen a răspuns:

Asta depinde si ce varsta ai u acum!

| Позитивчик a răspuns:

Eu cred ca la 15-16 sau mai sus...depinde ce virsta ai acum >>>