| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o problema legata de facebook. Nu mai primesc nici o notifciare. Eu sunt abonat la niste siteuri ( adica la niste persoane, si am bifate, " Primeste Notificari" si "Afisare Noutati" la acele persoane). De joi, nu am mai primit nici o notificare :O. Cand intru pe profilul respectivului, vad ca are postari de mai putin de 1 zi si mie nu imi mai apar de joi. Ce pot sa fac si eu sa primesc din nou notificari? Va rog, promit ca dau funda daca reusesc sa rezolv, pana joi mergea perfect crying

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Este o defectiune si se va remedia.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Iubibilăă):

Esti tu sigura? sad daca e, da-mi si mie un site sau ceva sa citesc sa ma conving.

| Iubibilăă a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt sigura.

| anonim_4396 explică (pentru Iubibilăă):

Oh... ok, sper sa se rezolve in curand sad

| Alexandru_Andreea_1991 a răspuns:

Poti incerca sa intri pe profilul aceluia sa dezactivezifunctia cu notificari si sa o activezi din nou

| anonim_4396 explică (pentru Alexandru_Andreea_1991):

Am incercat, degeaba crying