| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o problema. Sa anuntat o excursie la scoala pe 2 nopti. La Borsa. [iarna] Mama ma lasa insa tati este mai sever... Are prea multa grija de mine si spune ca poate voi patii ceva, cum sa fac sa il conving? M-am gandit daca iau note bune ma va lasa, insa nu este de ajuns.Astept parerile voastre! Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Spune-i ca nu are ce sa se intample pentru ca sunt si profesori si doar ai grija, roaga-l frumos si spune-i ca iti doresti sa mergi si tu cu colegii tai

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Stai prin preajma lui,asculta l,mai fa pe suparata ingandurata cateodata asa incat sa te intrebe la ce te gandesti si aduci in discutie excursia,spune-i cat de mult iti doresti sa mergi, etc, o sa vezi ca te va lasa pana la urma