| merry5 a întrebat:

Buna tuturor asi avea nevoie de ajutor
am inceput sa ma reintilnesc cu fostul acum e mai sincer si stiu acest lucru insa,cind e cu mine e totul perfect,cum nu ne vedem nu scrie,rar suna, el a insistat ca se reincepem relatie eu zicindui ca nu mai am sentimente pentru el, si totusi acum instro seara am iesit cu prietena mea si inca doi baieti dar nu mi-am permis nimic deprisos...in fine lui un prieten i-a spus ca m-a vazut cu cineva de mina el a crezut nu mi-a spus nimic, pina la urma neam desprtzit..intro seara ma revad cu el isi cere scuze clrificam ce si cum a fost,spune ca ii pare rau,ca e un priost,ca totul va fi alt fel,eu m-am deschis si am zis ca imi place
eu am plecat la bunici pe weekend, el nu m-a sunat niciodata si cind intru pe net primesc sms "scuze eu cred ca ce a fost atunci seara a fost o greseala"...
Sugerati-mi care ar trebui sa fie reactia mea, nu mai inteleg nimic!

1 răspuns:
| ClauA17 a răspuns:

Eu cred ca te-a folosit doar si ar trebui sa il lasi in pace. nu il mai cauta nici tu iar daca te cauta vorbeste sec cu el nu-i mai da atentie, daca se comporta asa inseamna ca nu te iubeste si a iesit cu tine doar de plictiseala. funda? big grin