| loreenWiner a întrebat:

Astazi am fost cu prietenii mei la patinoar.pe Unul dintre ei il simpatizez. Spre seara cind neam pornit acasa mie imi era frig, el ma cuprins apoi m-a luat de mina.In acel moment m-a sunat prietenul meu (fostul ca un fel) si mi-a spus adio pentru tot deauna, eu nu mam mirat. Cind am ajuns acasa el m-a sarutat. Mai tirziu am intrat pe net si el mi-a scris ca nu putem fi impreuna (la fel mi-a spus si vara, am stat o zi impreuna si hop)... a spus ca ma potrivesc mai bine cu fostul. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Andraasdfg a răspuns:

Buna! Din ce imi spui tu mi se pare ca ''actalul'' este putin gelos si ii e frica sa nu te impaci cu fostul.Parerea mea e ca ar trebui sa porti o discutie cu el in care sa ii explici ca tu pe el il iubesti si pentru fostul nu mai simti nimic. Daca nu accepta inseamna ca el nu simte nimic pentru tinestraight face Succes