| Pache95 a întrebat:

cam cate abdomene ar trebui sa fac pe zi ca sa se definesca foarte bine patratelele? si abdomenele sunt bune si pentru pectorali?

2 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Cel mai bine faci 40 de flotari pe zi, dupa 10 flotari faci o pauza de 2 minute. Dupa ce termini cu flotarile te relaxezi vreo 10 minute si incepi si faci abdomene cu picioarele sau ridicari cu capul...Eu recomand 200 pe zi, pare mult dar nu este asa.Pe mine asa ma pune antrenorul sa fac pe zi si arat destul de binewinking

Răspuns utilizator avertizat