| Adrian666 a întrebat:

Cum sa-mi fac un program de abdomene acasa? dar si ce as putea manca ca sa se vada mai repede si mai bine patratelele... din cate am auzit nu-s bune prafurile de nicicun fel

Răspuns Câştigător
| spot a răspuns:

Deci. de cate ori am zis de adresa asta: www.220.ro/sport/Cel-Mai...Abdomene/uSrvSwX3gN/ :) acolo ai abdomene.acum sa-ti spun cate ceva de prafui. eu am mers la sala o perioada maricica de timp. cat am tras de fiare, am luat proteine dupa antrenament 2 cupe pe zi. in rest am baut(si inca beau) foarte mult lapte. in al 2lea rand, un alt tip de praf pe care o sal incerc foarte curand este creatina(pe baza de fosfat). aceasta dupa informatiile mele pastreaza apa in muschi si da forma definitorie (se ia dupa antrenament). o singura problema cu creatina: daca te lasi de sala si nu mai iei, atunci, papa forme macho. creatina daca iei, te tii de ea. banuiesc ca ai putea sa scapi diminuind consumul de creatina la fiecare antrenament pana ajungi sa nu iei deloc. dupa ce nu mai iei, o perioada bunicica tot trebuie sa dai pe la sala. bafta. sfatul meu, ia doar proteine si in rest, fi natural.

1 răspuns:
| StevieGerrard a răspuns:

Incearca asta --> http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY. Cu mancarea nu stiu ce sa zic :-?, mananca, cat mai sanatos si nu baga tot felul' de steroizi in tine. Te poti duce si la sala. Numa' bine!