| Sobolan123 a întrebat:

Eu fac flotari, abdomene si genoflexiuni 3 serii a cate 10-15 si urc la 15-20...20-25 saptamanal... Imi spune cineva daca e bine cum fac? Si daca abdomenele ajuta la pectorali?

4 răspunsuri:
| ciprianb a răspuns:

Flotarile ajuta la pectorali

| nesuferit a răspuns (pentru ciprianb):

Ajuta da nu fac minuni, daca face flotari pentru masa la pec a ales drumul gresit cu siguranta

| Bo0ble a răspuns:

Pai sigur ca ajuta.numai ca in fiecare zi trebuie sa faci cite una doua cinci mai multe.si are efect...

| Sobolan123 explică:

Pentru pectorali voi face inot... Dar voiam sa stiu daca exista si altele care ma ajuta