| sweetchocolate a întrebat:

Ce credeti, in Spania sunt haine frumoase? Ma refer, la moda.hainele acelea sunt asemenea traditiei a chinezilor (avand in vedere ca majoritatea hainelor apartin magazinelor de chinezi), sau sunt haine ca la noi (cele din mall), la moda?

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Exista magazine de chinezi care sunt corespunzatoare traditiei chinezesti (magazinele acestea fiind rare), dar mai multe sunt la moda. unele magazine chinezesti sunt cu haine de,, unica folosinta'' laughing, dar altele, care sunt de calitate, au haine foarte bune. Dar nu numai chinezii au magazine. Ci si spaniolii (destul de multe), argentinienii, brazilienii, englezii.
E foarte frumos acolo! In Valencia este cel mai mare mall din Europa, acesta fiind cu multi chinezi, magazine de calitate.
Sa te plimbi printr-un parc (nu de distractie, o piata cum ar fi), plina cu lume, cald (peste 36 grade C), multi chinezi, sucuri, magazine cu haine, incaltaminte de calitate, cum ar fi la noi Leonardo, Jolidon etc... Superb!
Daca o sa mergi acolo, iti urez distractie placuta!

| poiuiyhvb a răspuns:

Pentru ei sunt.thinking