| tombraiderunderworld a întrebat:

Buna tuturor.
Ce fel de tigari mai au concentratia 10 9 10?( la fel ca pall mall negru ) pentru ca am ajuns in Italia si aici nu exista pall mall negru si nu inteleg de ce ...si am inteles ca se va desfiinta si din Romania. Poate sa imi spuna cineva care se pricepe la tigari va rog..
Ps: Am fumat si malboro, kent lung si scurt, viceroy, slimuri, pall mall albastru si nici unul nu are gust la fel ca pall mall negru.Va multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici in Ungaria nu exista Pall Mall negru.Se pare ca doar la noi in tara este.

| SmokeDeejay a răspuns:

Încearcă Chesterfield.

| Caddy14 a răspuns:

Kent 10 are 10 9 10 si cred ca si dunhill negru