| lewiscristian_4963 a întrebat:

ce preferinte muzicale aveti? ce artisti, ce piese?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Hip-Hop si Rapp.
Nimeni Altu` - toate piesele imi plac si Dragonu` ak47
Pace tie!

4 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Hip-hop,rap,rock,house big grin

| Compas_1161 a răspuns:

Three days grace(Home,Riot,Pain, I hate everything about you, The good life, Never too late, etc), Breaking Benjamin-Away, Escape the fate(Situations, War is ours, etc.)Linkin Park, Disturbed, Flyleaf, Evanescence, Etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi plac numai melodiile dance si pop rihanna lady gaga natalia kills kesha etc

| yellowsunx a răspuns:

Beyonce. Justin Timberlake. Breaking Benjamin. Timbaland. Cristina Aguilera. Britney Spears. Andreea Balan. Andra. uneori askult si Inna. si nah melodii dnastea noi ca de ex Jennifer Lopez - im into you, mai imi place mel - Barbra Streisand. Etc...