| ofataoarecare a întrebat:

Cine si-a facut de curand analizele cu trimiterea de la medicul de familie? cine si-a facut, va rog sa imi spune-ti cat a costat si la ce anume v-ati facut analizele? si analizele de la A la Z care analize cuprinde? va rog, cine stie sa imi spune.
Multumesc!
Funda!

2 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Eu mi-am facut. sincer nu stiu sa iti spun la ce dar am fost la un laborator si am dus o cutiutza mica cu urina si mi-a luat sange. mi s-a facut rau dupa ce mi-a luat sange. dar a fost un doctor langa mine si m-a ajutat sa imi revin. Eu am dat 35 lei dupa ce am terminat! sper ca te-am ajutat pupii :*

| ofataoarecare explică:

Pardon:sa imi spuna