| unknow a întrebat:

Bunahappytuturor :d am si eu* o mik dilema... catzelusha mea trebuie sa fete, j eu nu stiu ce nime dragalash o sa-i pun baiatului(pichinez imperial maro ca negru si pete de culoare albe) :X ca asa zice docyorul ca o sa fie(baiat). daca ma puteti ajuta ca o idee ingeniosa. >: ar fi perfect, adica eu sunt f pretentioasa si de aia nu`mii place orice
Multumesc frumos wave

1 răspuns:
| cristi13 a răspuns:

Iti place Bobby sau Teddy? laughinglaughing Astea sunt numele cainilor mei big grinbig grin