| smartgirl a întrebat:

Buna tuturor. Da-ti click http://www.TPU.ro/......reapta-si/ multi mi-au scris "ai uitat cum se scrie?" si chestii din astea ...nu inteleg ce am gresit? tz se citeste ț iar sh se citeste ș.(scuze pentru categorie de fapt nu stiu la ce categorie ar trebui sa o pun :)) e cea mai populara de aia multi o pun la adolescenti).

1 răspuns:
| dyav0litza a răspuns:

Nu ai gresit nimic dupa parerea mea.si mie mi se pare cateodata nedreapta pentru ca nu e corect sa greseasca unu si sa fie toti pedepsiti