| justroro a întrebat:

O sa mai pun odata intrebarea pentru ca mai vreau pareri. http://www.tpu.ro/......besc-nici/ Si va rog frumos sa va ganditi la tot ce am scris acolo.Multumesc!

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă o fată începe să dea like la chestiile de pe profilul cuiva, probabil respectivul o sa-și dea seama că tipa e și proastă, fiind incapabilă de o părere pertinentă și argumentată pe care să o lase atunci când îi place ceva și recurge la cea mai căcăcioasă metodă de a atrage atenția, adică pocnirea butonului de like până crapă mouse-ul.
Că doar, orice retard e în stre să dea like.
Cam asta aș crede eu dacă una îmi dă like la chestii. Bine că nu mai am facebook.