| anonim_4396 a întrebat:

Am o poza in cronologie pe facebook, si vreau sa o pun de profil, exact asa cum e ( cu acelasi numar de like-uri, comm-uri ). Si spune sa o decupez. Daca o decupez mi se pune de profil, decupata, fara like-uri. Cum as putea sa o pun asa cum este? Dau FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai nu ai cum sa o pui cu tot cu like-uri.Si pana la urma ce conteaza? E doar o poza.Chiar nu ai altceva de facut decat sa stai pe facebook si sa trangi like-uri? straight face

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu ai cum!

Daca poza ti-a fost postata pe cronologie nu ai cum.

Daca e poza ta si ai postat-o tu, incearca sa o muti in albumul Poze de profil.Desi nici asta nu cred ca iti va transfera like-urile si comm