| Racoviteanu_Beatrice_1999 a întrebat:

Deci, pe 3 august e ziua mea, fac 13 ani si mi-am invitat 3 colege, care imi sunt si foarte bune prietene.Imi serbez ziua acasa.Doresc sa mentionez faptul ca stau la casa,nu la bloc,este si o curte destul de mare. Oricum voiam sa va cer niste idei pentru petrecere,gen ce sa jucam sau cum sa decorez casa(nu foarte scump,bine-inteles).Ne vom uita la un film horror, mai precis Annabelle, dar dupa, ce facem?
Astept ideile voastre si voi da si funda!

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

O, pai sunt o gramada de jocuri pe care le puteti juca : adevar sau provocare, spanzuratoarea, va puteti uita la un film, puteti gati o prajitura usoara ( eu asa am facut anul asta cand am implinit 17 ani si ne-am distrat grozav, prajitura a iesit destul de buna ) sau un suc ( puteti face un fel de sprite din apa minerala cu gheata si lamaie verde), puteti sa faceti un concurs de cine deseneaza cel mai bine un anumit obiect, cumparati mai multe puzzle-uri de acelasi nr. de piese si cine il face cel mai repede castiga, faceti karaoke, de`a vatea ascunseleabatting eyelashes, daca vor veni baieti, ca sa va amuzati, puteti sa ii machiati laughing si dupa aia ii stergeti big grin faceti un joc trivia despre tine sa zicem. Adica : tu le pui intrebari despre tine cu variante. Cine raspunde cel mai repede si corect la cele mai multe intrebari castiga. Poti sa pui o melodie si ceilalti sa zica cum se numeste, spuneti povesti de groaza, ati putea dormi in corturi ( nu stiu zic si eu big grin ) si multe altele...
Astea sun, puteti sa va machiati voi fetele ( aduceti placa da per, ondulator, agrafe si pieptane... ) si multe altele... happy Astea sunt doar cateva idei. Sper ca te-am ajut..partea cu decoratul: ia-ti niste baloane happy

| Racoviteanu_Beatrice_1999 explică (pentru IoneeLaaaMaa):

Merci mult! Mi-ai dat cateva idei grozave!

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru Racoviteanu_Beatrice_1999):

Ma bucur ca te-am putut ajuta smug