| bb_3126 a întrebat:

Buna tuturorstraight face...desi am o familie care ma iubeste, am "asa zisii prieteni " sunt momente in care ma simt atat de singurasad...in care simt nevoia sa vb cu candva sh pur si simplu nu am cu cine, baiatul pe care-l iubesc stie sa ma asculte si sa ma sfatuiasca dar nu am nicio relatie cu el din cauza lasitatii mele. Sunt momente in care ma gandesc pur si simplu ca nu am niciun rost pe pamantul asta ca doar fac umbra degeaba sad

Răspuns Câştigător
| iulyyy a răspuns:

Doamneee...nu trebuie sa gandesti asa! daca dumnezeu te-a creat inseamna ca ai un rost pe acest pamant, daca baiatu care este langa tine si care te iubeste descarca-te la el cu tot ce simti in acel moment. el te v-a asculta si te v-a aprecia mai mult! si te rog nu mai gandii asa viata merge inainte cu bune si cu relewinkingpupici

2 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Tu esti cea mai importanta, trebuie sa te gandesti ca doar tu contezi.
Mergi la baiatul pe care il placi si spune-i ce simti. Fii sigura ca ceva se va schimba. happy

| emmemma96 a răspuns:

Am si eu momente in care ma simt asa. Nu te ingrijora te schimbi si dupa parerea mea daca te intelegi asa de bine cu respectivul baiat arata'i ca tii la el mai mult decat la un prieten, da-i semne dai un mesaj pe mess in care il intrebi in gluma daca te iubeste etc si poate isi va da seama.Sa speram big grin nu ai dc sa te simti singura, mereu cineva iti va fi alaturi.