| anonim_4396 a întrebat:

happy
Eu am 47 de kg la inaltimea de 1, 54 m si as dori foarte mult sa ma mai ingras 3 kg, dar nu reusesc. Desi mananc foarte mult nu se vede.
Am folosit mai multe metode de a ma ingrasa, dar nici unul nu a mers...
Va roooog! Ma puteti ajuta cu un sfat?winking happy

2 răspunsuri:
| RisenAngel a răspuns:

Cel mai sanatos ar fi sa pui masa musculara decat grasime... dar daca tu tii atat de mult sa te ingrashi mananca multe dulciuri si fast food si nu fa deloc sport laughing dar e foarte nesanatos

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru RisenAngel):

Crezi laughing? Am sa incerc si asa... laughing