| Brunette67 a întrebat:

:* Mă gandeam sa imi iau un telefon nou. Vreau mult un Huawei u8650. Il vreau la abonament la cosmote. si v.as ruga sa imi dati detalii despre el. La ce pret este la liber? Dar la abonament.? Multumesc mult! Astept raspunsuri! Funda! Pupii :*

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

E bun eu am telefonul,se aude bine,asculti muzica,bateria nu prea tine daca folosesti mess, facebook, skype in acelasi timp, se duce in o zi (cred ca majoritatea patesc asa) oricum telu e marfa, poti pune card pana in 32 G oricum cel mai bun e de 8 se misca ok.
CE pot spune, mi se pare ok telefonul la acel pret.

| Brunette67 explică (pentru Liviu):

Il ai la abonament sau la liber?

| Liviu a răspuns (pentru Brunette67):

Liber,il am din Spaniahappy

3 răspunsuri:
| eiffel a răspuns:

Pret: 567,99 RON - 631, 90 RON
Camera: 3.15 MP, alte telefoane au peste 5, al meu are 5big grin
Eu as zice ca e bun, are GPS, android, Wi-fi are java...mmm, nici un tel nu e perfect