| A1Gabytzaaa a întrebat:

Cum sa imi prind parul maine la scoala.Nu mai stiu m`am saturat sa tot il prind in coada si coc...Parul meu e subtire si lung si sunt blonda..Nu ne lasa cu parul pe spate.Dar cum sa ma imbrac maine? Iddei astept cat mai repede...
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Pitique a răspuns:

Bună! Pentru păr dă-l tot intr-o parte piaptanal si făti o coada impletită într-o parte cu o bentită colorata + îmbraca-te cu niste blugi strâmţi, teneşi si o bluzită sau o cămasă. O zi buna!

| A1Gabytzaaa explică (pentru Pitique):

Multumesc ....chiar imi place si am tot ce e necesar pentru. astea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai, daca nu va lasa cu el pe spate...nu cred ca sunt alte variante de prins parul in afara de cele pe care le-ai mentionat(coc, coada) si coada impletita.Ai putea incerca coada de peste(eu un fel de impletitura).
http://www.youtube.com/watch?v=3yvP9Wd0S1Y