| Tweety_5554 a întrebat:

Pe facebook,nu poti sa vezi in listele de prieteni ale oamenilor cine a trimis cui prietenia,adica daca intri in lista lui x, x a trimis cererea persoanei y sau invers, cum poti vedea asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu poti vedea asta ci numai prietenii lui x, asta in cazul in care x a setat ca doar amicii sa vada asta.Deci tu nu poti vedea daca x a trimis cuiva cerere sau altii au trimis lui x. E chestie de securitate si intimitate.

| Tweety_5554 explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc de ajutor!