| Naste_Cosmin_1992 a întrebat:

AM SI EU O INTREBARE CA NU IMI DAU SEAMA.
Vorbesc cu o persoana pe Facebook ce ea nu e prieten cu mine pe Facebook, adica nu am trimis nici o cere si nici ea mie si mai mult de atat, pe acea persoana imi apare pe lista de chat si o pot vedea si cand e online sau onfline si intrebarea mea e
DIN CE MOTIV SA INTAMPLAT ASTA?
Adica, cum poti vedea o persoana in chat fara sa-i trimiti cerere sau sa-i accepti cererea.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Daca stergi conversatiile n-o sa o mai vezi in lista de chat

| Yukidaruma a răspuns:

Este vorba de setările accesate de tine, dacă dorești ca cei cu care nu ești prieten să nu-ți mai trimită mesaje, poți rezovla asta din setări. Până atunci, chiar și străinii îți pot da mesaj, iar tu îi poți aproba sau nu să îți apară în lista de chat și să vorbiți.