| nosferatu15 a întrebat:

Buna tuturorhappy; Profa de romana ne-a dat termen de 4 zile (adica de azi pana luni) sa citim integral romanul "Mara" de Ioan Slavici. Dar ea nu se gandeste ca nu avem timp si ca trebuie sa scriem si sa invatam si la celelate materii:-l. Colac peste pupaza, ne-a dat tema sa facem si un rezumat de 15-20 de randuri. Chiar nu pot sa mai inteleg invatamantul astasad... De aceea m-am refugiat putin pe site-ul asta sa va rog din tot sufletul sa ma ajutati cu rezumatul. V-as ramane foarte recunoscatorstraight face...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu se fac teme, domnișoară.
Să vezi când o să ai serviciu și șefi peste șefi care fiecare vrea ceva, atunci ce vei mai face?
Învață să-ți faci un program, fără rabat!
Deci nici eu nu te înțeleg... www.referate.ro
Succes!
Pa, pa.

| nosferatu15 explică (pentru Legiuitoarea):

Domnisoara ii spui altcuivatongue

| Legiuitoarea a răspuns (pentru nosferatu15):

Bună.
Atunci, domnul!
Pa, pa.