| anonim_4396 a întrebat:

se apropie ziua indragostitiilor si imi doresc tare mult sa daruiesc o poezie romantica dar fostului meu iubit deoarece inca suntem prieteni si eu tin inca la el si el la mine asa ca as vrea ceva care sa se potriveasca pentru noi... funda promit! multumesc!

Răspuns Câştigător
| SyndicateX a răspuns:

Daca tineti unul la altul de ce nu sunteti impreuna?

| GeorgyGirl a răspuns (pentru SyndicateX):

Nici eu nu stiu sigur... ne-am despartit de un an si mi-e frica sa mai incep o relatie acum pentru ca mi se pare ca ne intalegem mai bine asa. fara certuri gelozii si asa, inca nu sunt hotarata

| livee a răspuns (pentru GeorgyGirl):

Pai de ce nu te impaci cu el.ar fi mai bine decat sa stai cu celalalt si sa il faci sa sufere! poate el tine la tine mult si il dezamagesti. nu ii frumos sa te joci cu dragostea cuiva. imi pare rau pentru tine