| opierdevara a întrebat:

Buna tuturorbatting eyelashes
sper sa nu va plictisesc cu povestea meabatting eyelashes
este putin mai luunga, dar am nevoie de sfaturile voastrebatting eyelashes
de aproape o luna cunoscu un baiat dn acelasi oras cu mine...
am vb prin mss prin mesaje pe telefon, dar niciodata fata`n fata.
M`a intrebare dca am prieten si daca as vrea ca e sa fie iubitul meu.
dar fza nasoala e ca el e plecat din tara sh vine tocmai in august.
cand este pe mess nu ma baga in eama, dar daca il intreb eu ceva, el imi raspunde...Nu inteleg dc.thinking
la fel sh pe fb.la msaje le raspunde doar prietenilo sai, mie nusad
Ce credeti?
Oare el ma place?
Mentionez ca ne-am vazut de cateva ori, dar nu am vb`it.era cu prietenii lui si odata mi-a zis ca pacat ca nu am prieten ca sunt f draguta, sh mi-a zis zilele trecute ca o sa`mi aduca ceva care sa`mi aminteasca de el si ca ii este foarte dor de mine.
am incercat sa va prezint povestea f pe scurthappy
dau fuuunda celui mai bun raspuns:*
sh voturi [bune] celorlalte raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Parerea mea e, sa ii spui ca sa nu o ia asa de repede, adica voi nici nu v-ati vazut si gata va ganditi sa fiti iubiti?
E cam repede, daca as fi in locul tau as face o perioada de proba, adica sa fiti mai intai prieteni si sa iesiti : in parc/ la un suc in sfarsit la piscina.Si daca chiar iti place cum decurg lucrurile, si simti ceva pentru el abia atunci sa incepeti o relatie.
Si legat de mesajele pe mess si pe facebook nu e nimic ciudat, adica nu vrea sa para disperat dupa tine cand te vede on si te asta asteapta sa il intrebi u /sau se joaca jocuri pe calc cat e on.
Oricum succes, si sa aveti o relatie fericita(daca ajungeti pana acolo) happy funda?winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stii, el te place dar orgoliul asta...Vb cu el despre astawinking

mult noroc!