| Katherineeeeee a întrebat:

Hey, noi organizam (clasa noastra -7 a-) anul acesta carnavalul de 1 iunie si am nevoie de ceva ideei de jocuri si concursuri de genuu. vrem sa il facem cel mai deosebit :X Dau funda pentru. cele mai bunee ideiwinking

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Pentru un succes real e nevoie de ingresinte precum:
1. Test de cultura generala - cu echipe de 2-3 persoane; intrebari din domanii principale, ca romana, mate, geografie, istorie, bio.
2. Concurs de popularitate - fete si baieti; concureaza toata lumea. Aici se mai pot face inca 10 diplome cu titluri haioase pentru cei care se remarca cu ceva anume: Ex. Gheata de aur - pentru unul care joaca bine fotbal; Enciclopedia portabila - pentru unul cu cultura generala foarte buna etc.
3. Concurs de dans.
4. Ati putea sa-i premiati si pe profi, daca se implica si ei - cu o diploma ceva.