| clopotika_3516 a întrebat:

Buna tuturor sunt boboaca in Viilor si as vrea sa vorbesk cu ceilalti de pe acolo...nu stiu sigur daca o sa ma acomodez prea binesad oricum vreau raspunsurile voastre si primiti si FUNDITA big grin

2 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Te vei acomoda foarte repede crede-ma toti am trecut prin perioada aceasta e normal sa ai emotii :*

| MyKytSa a răspuns:

HellOw` :* si eu sunt bobocik in viilor l economic:* o z te acomodezi linisteste`te:* trebuie sa cun cat mai multi inainte z incepi licewl. sj z fii sociabila. daca vrei z vorbim baga idw mew:* mikytza_zuza_ta08. te pup :* sj vb p meSs:X