| CatalinaMaria17 a întrebat:

:* Sunt clasa a 8 a si as vrea sa intru intr-un liceu din Bucuresti cu media peste 9.Inca nu am ales unul thinking Mai doreste cineva? laughing Adica caut pe cineva cu care sa vorbesc, poate cunoaste mai bine tot ce tine de viata de boboc laughing Astept raspuns! :****

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Pune-ti prima data intrebarea daca aceste licee unde se intra cu medii foarte mari te primesc pe tine. Viata de boboc nu depinde insa de media de intrare. Iti doresc sa ai bafta sa mergi la un liceu bun, acolo unde tu crezi ca vei face fata cu succes.