| MititiCa a întrebat:

Buna tuturorhappy...

sunt pusa pe slabitlaughing. si am inceput sa caut mai multe diete pe net. am gasit si mai bune, si mai putin bune.

insa, am gasit una bazata pe APA. sunt curioasa daca a mai incercat`o cinevabig grin.

dieta spune ca sa bei 3 litri de apa pe zi[ un litru dimineata, unu la pranz si unu seara].

nu am de slabit foarte multthinking vreo 5-6 kghappy.

am 1, 66 si 62 de kgbig grin. si se vad in principal pe burticastraight face.

si ma dispera, si am zis ca daca tot sunt in vacanta sa profithappy.

acum intrebarea mea este daca ati incercat careva?

sau sa imi propuneti voi o dieta usoara care sa ma ajute sa slabesc in vreo 3 saptamani sa zichappy. plus un program de sporthappy.

merci dau fundabatting eyelashes.

PS: mersi ca ati citit:*

Răspuns Câştigător
| MaDyKaA1 a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc tot vreo 5-6 kg dar draguto tu vrei sa zici sa bei apa toata ziua fara sa manaqnci nimic nu ai cum crede-ma am cerut si eu niste sfaturi pe TPU si cu ideile mele mi-am facut o dieta usoar care o incep de azi o sa ti-o dau ok
daca o respecti in 7 zile dai 7 kg joshappy
ziua 1 mic dejun o felie de paine prajita cu margarina si gem
pranz 2 oua fierte cu o rosie
cina un iaurt
ziua 2 mic dejun la fel
pranz 2 cartofi nu prea ari fierti
cina lapte batut sau tot iaurt
ziua3 mic dejun la fel ca ziua 1
pranz o supica usoara sau de nu ai incearca tot 2 oua fierte
ziua 4 mic dejun la fel
pranz 2 oua fierte
cina piept de pui la gratar sau iaurt
ziua 5 mic dejun la fel
pranz iar 2 catofi fierti
cina peste la gratar sau iaurt
ziua 6 mic dejun la fel
pranz un ou fiert cu o salta de varza
cina un iaurt si un mar
ziua 7 mic deujn o omleta in 2 oua cu legume
pranz o supica usoara
cina iuart
daca iti este foame poti manca visine e sezon sau ceva fruct care iti place ma trefer asa intre mese consumi 2 litri de apa pe zi si cand ai timp faci si sport sari coarda bicicleta role ce iti place tie daca o ti te-as ruga sa revii si sa imi spui daca a dat rezultate eu o incep de fapt de maine big grin ca azi am mancat 2 clatite si na oricum nu mai mank nimic azi laughing sper ca te-am ajutat da-mi id tau de mess daca vrei sa mai vorbim pup

2 răspunsuri:
| simonna a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa renunti la dulciuri, grasimi si paine(doar o felie de paine dimineata)Daca vrei sa slabesti ti-ar fi de ajutor si ceva sport(eu fac abdomene) poti sa sari coarda(20 min) si sa te plimbi cu bicicleta(30 min). Renunta sa mai crezi in toate dietele minune de pe internet pentru ca nu sunt bune de loc. Poti sa intrii aici si o sa gasesti foarte multe sfaturi utilehttp://forum.slabute.ro/(forum.slabute.ro).Bafta multa!

| Reek54 a răspuns:

3 litri?, eu beau 6 pe zi normal. si nu pentru ca vreau sa slabesc., sfaturi pentru slabit nu are rost sa-ti mai dau acum, o aprob pe simona in legatura cu ce spune.