| sherlyn:) a întrebat:

Am cautat pe net diete si am gasit dieta nicoletei luciu.as vrea sa slabesc vreo 5 kg.credeti ca e buna? adica eficienta? a incercat`o cineva:d repede

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Aia in care a maincat numa supa si compot?
pai daca e asa eu sincer nu te-as sfatui
acum depinde de starea ta de sanatate si nu oricine poate sa tina o asemenea dieta fiindca e prea drastica, ea a folosito fiindca a vrut sa slabeasca mult intr-un timp f scurt
eu iti recomand sa ai grija ce manancii si cand manancii
pentru a slabi 5 kg eu cred ca nu e nevoie de o asemenea dieta drastica
adica si eu merg la un medic endocrinolog si mia recomandat sa am grija ce manac sa nu mai baeu sucuri acidulate sa nu manaca dupa ora 19 sa renuntut la prajeli si sa faci sport
multa bafta

1 răspuns:
| Antrax a răspuns:

laughing cati ani ai?