| Miruneluca a întrebat:

Buna tuturor. Vreau si eu cateva informatii de la Reprezentantii Avon.Va rog mult, sunt la inceput si as avea nevoie de putin ajutor.Cum pun comanda, in cate zile o primesc si unde trebuie sa platesc factura?

5 răspunsuri:
| elenaaarion a răspuns:

Buna Miruna, te astept pe mess chanely_sweet pentru a putea discuta...

| fif2002 a răspuns:

Uite aici informatii : http://www.claudia09avon.eu/......i-comanda/
poate te ajuta

| doareu914 a răspuns:

Buna, daca ai cont intra pe avon cosmetics si daca vrei sa plasezi comanda intra la plaseaza comanda, acolo ai pasii de dare a comenzii, daca vrei sa vezi cati bani ai de dat apesi contul meu --> balanta. SPER CA TE-AM AJUTAT. PA-PA

| snoopybaa a răspuns:

Heeei:* si eu sunt reprezentant avon dar din luna mai, paai :
banuiesc ca liderul tau ti a facut un cont...sau daca nu ti-a facut intra pe http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page si fa ti tu unul.si dai la plaseaza o comanda asaa... daca de exemplu dai comanda azi maine dupa ora 16:00 poti sa te duci sa o ridici, daca e facuta pe numele parintilor/bunicilor te duci cu unul/una dintre dansii sau cu buletinul tau si o copie dupa acesta la sediul de la Romana cum iesi de la metrou treci pe langa mc si traversezi la semafor de unde faci stanga si dupa mergi drept si o sa vezi ca pe dreapta scrie mare AVON. facutra o platesti la BRD sau Garanti Bank cu cineva care are peste 18 ani:* succes.

| snoopybaa a răspuns:

Heeei:* si eu sunt reprezentant avon dar din luna mai, paai :
banuiesc ca liderul tau ti a facut un cont...sau daca nu ti-a facut intra pe http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page si fa ti tu unul.si dai la plaseaza o comanda asaa... daca de exemplu dai comanda azi maine dupa ora 16:00 poti sa te duci sa o ridici, daca e facuta pe numele parintilor/bunicilor te duci cu unul/una dintre dansii sau cu buletinul tau si o copie dupa acesta la sediul de la Romana cum iesi de la metrou treci pe langa mc si traversezi la semafor de unde faci stanga si dupa mergi drept si o sa vezi ca pe dreapta scrie mare AVON. factura o platesti la BRD sau Garanti Bank cu cineva care are peste 18 ani:* succes