| Larisa_7991 a întrebat:

Buna tuturor:XAm nevoie urgent de niste sfaturi. Un baiat care ma place din liceu de la mine(eu fiind clasa a8a)si el ceva mai mare m-a invitat sa ne petrecem ziua de Valentine's Day impreuna, batand un apropo cum ca si el e singur si eu.Mentionez ca el doreste sa fiu prietena lui insa l-am refuzat in nenumarate randuri desi imi este drag(din cauza dif.de varsta). Acum as dori sa imi dati un sfat. daca sa ma intalnesc cu el(am sa ii spun ca prieteni decat atat). nu stiu cum o sa decurga tot.este putin aiurea pentru mine sa ies cu el din moment ce l-am refuzat pe baiat.Va rog o parere sincera:*Voi cum ati proceda in locul meu?

1 răspuns:
| iulya_9118 a răspuns:

Pai.intreba-l daca mai vreatonguenu cred ca pierzi nimic ak faci astabig grinsi.sigur el va vrea.succeswinking