| Adriana_8922 a întrebat:

uitati-va pe siteul acesta http://manichiura-perfecta.ro sunt niste manichiurii super dar unele sunt făcute cu gel sau vopsea acrilica. De unde pot cumpara asa ceva, cam ct costa, dauneaza unghiei, cum se foloseste?

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

De la saloane.Sunt si manichiuri de 50 de roni, si de 70 pana la 200 de roni.

| Bianqita a răspuns:

Nu se cumpara(de fapt se cumpara darse aplica in saloane). Eu una nu am avut nevoie de asa ceva pentru ca "Doamne'ti multam" am niste unghii de toata frumusetea dar stiu ca materialul in sine(gelul/acrylul) nu dauneaza atat de mult, ce conteaza este modul in care este aplicat sau "dezlipit".Preturi...in functie de salon. O zi buna!