| eudeeafrumusica a întrebat:

Buna ultimul contact sexual l-am avut pe 6 mai iar pe 8 mi-a venit ciclul acum trebuia sa-mi vina ca imi vine tot timpl regulat dar nu mia venite posibil sa fiu insarcinata? dati-mi o idee ca sa scap de asta pentru ca daca afla mama cu tata ma omoara de bataie sincer va rog ajutati-ma sunt disperata

1 răspuns:
| Lollo29 a răspuns:

Buna! daca ai fi insarcinata (cea ce nu cred) pentru ca atunci cand esti gravida nu-ti vine ciclu.Nu esti insarcinata poate e doar o mica intarziere si mie mi-a venit pe 12 in loc de 9.Bye