| sepia7780 a întrebat:

Buna!
Un baiat de la scoala, se tot uita la mine mereu, de ceva timp. Am crezut ca mi se pare, dar mereu cand trec pe langa el se uita la mine, sau cand sunt afara se uita pe geam. Azi de exemplu am trecut pe langa clasa lui, era usa deschisă si a iesit sa se uite dupa mine. Asta se intampla de vreo luna, sau doua, saptamana asta nu a venit 2 zile si chiar m-am mirat. Oare ii place de mine? Ce pot sa fac ca sa mi sau seama? As dori seriozitate in răspunsuri, nu bătaie de joc.

3 răspunsuri:
| Iunicu a răspuns:

Pur și simplu îl saluți in trecere!
Dacă vrea ceva de la tine, o să prindă puțin curaj

| KimiiY a răspuns:

Ei bine, ar avea motive sa te placa sau motive sa nu te placa?
Asta trebuie sa te intrebi