| anonim_4396 a întrebat:

Buna, un baiat mi-o zis ca vrea gagica fix dupa ce s-a despartit de o fata(si tot el mi-o zis ca s-a despartit fara sa il intreb).Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca este copil mic si imatur, neavand idee nici el ce vrea.

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa te simtă apropiată fata de el, daca era să simta ceva, ar fi transmis un mesaj mai evident, zic eu

| MihaiMB a răspuns:

Însemnă că el abia aștepta să scape de ea și că își dorește să fie cu altcineva.

| user643890655 a răspuns (pentru MihaiMB):

Mda dar de ce mi ar zice mie asta fara sa il intreb?

| MihaiMB a răspuns (pentru user643890655):

Ori ține la tine ori doar a simțit să împărtășească cuiva asta.