| anonim_4396 a întrebat:

.unde e mai bine sa intri la universitate de drept la Moldova sau Romania si de ce?

4 răspunsuri:
| kjhfasgajhfsaf a răspuns:

Bai eu zic in Romania moldovenii is prosti rauhee hee

| taniushe4kaa a răspuns (pentru kjhfasgajhfsaf):

Asta o crezi tu.

| Daniela377 a răspuns (pentru taniushe4kaa):

Dupa cum observ tu ai alta parere..de ce? totusi in ce tara e mai bine

| taniushe4kaa a răspuns (pentru Daniela377):

Deci, eu nu am fost de-acord cu George, atunci cand a spus ca moldovenii sunt prosti rau.
Cat despre intrebarea ta, cred ca in Romania. pentru ca in Moldova nu sunt conditiile necesare. pentru ca chiar si noi cei din MD, nu ne vedem viitorul aici, pentru ca si noi in mare parte, venim in Romania pentru a ne continua studiile. Si daca esti roman o sa-ti vina foarte greu sa te adaptezi.din simplu` motiv ca romanii la noi in tara sunt dispretuiti. parerea mea. decizia e a ta :*